Avame üheskoos Nissi kooli rattapargi
Kauaoodatud avamine toimub 8. juunil kell 12 ? 14
Avamisüritusel on kohal Siim Savik isiklikult, kes jagab kasulikke trikke ja nippe. Räägime täpsemalt, mida uuel avatud rattarajal teha saab ja kuidas rajal ohutult, aga ägedalt sõita.
Avamisürituse puhul saab ikka maiustada ka! Kohal on ka fotograaf, kes terve ürituse vältel teeb osalejatest vingeid pilte. Sotsiaalmeediasse üritusest pilte/videoid postitades märgi kindlasti ka #nissirattapark. 
Nissi Kooli rattapark on kaasava eelarve toel ellu viidud projekt. #kaasaveelarve
Jaga üritust ka sõpradega!